Aktualności

Seniorzy ulegli liderowi

2017-04-12

NIedzielny wyjazd do Karlina nie pozwolił powiększyć dorobku punktowego i uciec na dobre ze strefy spadkowej.

Od początku gospdarze rozpoczęli szturm na bramkę Błoni i szybko, bo już w 10 minucie strzelili bramkę. Po rzucie wolnym wrzuconym w pole karne Kowalczuk wybija piłkę, która trafia pod nogi Tomczyka a ten nie pomylił się i wyprowadził Sokoła na prowadzenie. W miarę upływu czasu gra wyrównała się i każda z drużyn bardzo odważnie atakowała. Mecz był bardzo otwarty i mógł się podobać kibicom. W drugiej połowie drugą bramkę dla Sokoła strzelił Rutkowski. Gospodarze mieli jeszcze kilka klarownych sytuacji do strzelenia bramki, ale albo Kowalczuk stał na posterunku, albo brakowało skuteczności. Podobnie zawodnicy Błoni kilkukrotnie mogli doprowadzić do strzelenia bramek. Dogodne sytuacje mieli m.in. Dominik Woś, Daniel Buszowiecki. W ostatniej minucie Marek Bernaciak trafił z wolnego w poprzeczkę. Ostatecznie przegrywamy po dobrym meczu 2:0.

Przeciwnikiem był zdecydowany pretendent do awansu Sokół Karlino, ale z gry naszej ekipy powinniśmy być zadowoleni.

W Sobotę Wielkanocną w Barwicach o godz. 13 00 podejmować będziemy Sławę Sławno. Serdecznie zapraszamy kibiców !!!