Aktualności

Remis młodzików, zwycięstwo juniorów

2017-05-16

W weekend przełożone zostały mecze trampkarzy z ligi wojewódzkiej. Grały natomiast drużyny młodzika oraz juniorów starszych.

W piątek 12 maja drużyna młodzików Błoni Barwice rozegrała wyjazdowy mecz z B-Max Grzmiąca. Nad głowami zawodników w końcu zaświecilo słońce, więc warunki do gry były znakomite. W 1 połowie drużyna gospodarzy zaznaczyła swoją przewagę strzelając 2 bramki. Nasi zawodnicy nie weszli w swój rytm, brakowało koncentracji, woli walki i komunikacji. Przerwa w meczu przyniosła przebudzenie i chłopcy zaczęli grać zdecydowanie lepiej. Drużyna gospodarzy została zepchnięta do defensywy. Ciągłe ataki pozwoliły nam strzelić dwie bramki i zdobyć 1pkt na ciężkim terenie :). Brakowało szczęścia, ponieważ mieliśmy dodatkowo 3 poprzeczki i 2 słupki. Bramkarz rywali spisywał się tego dnia bardzo dobrze. Cieszymy się z remisu, bo wróciliśmy z dalekiej podróży jeśli chodzi o naszą grę. Bramki dla Błoni: Bartek Grzeszczyk (1), Mateusz Noga (1). W przyszły piątek o 17:00 zagramy ostatni mecz ligowy u siebie z drużyną Pioniera 95 Borne Sulinowo. Serdecznie zapraszamy!

UKS B-Max ZS Grzmiąca - Błonie Barwice 2:2

W niedzielę natomiast z liderem - AP Szczecinek grała drużyna juniorów starszych. Widać tu zdecydowaną poprawę gry. Treningi z druzyną seniorów wczesniej, czy później muszą zaprocentować. Tak było w Szczecinku. Podopieczni Łukasza Rakowskiego zagrali przede wszystkim skutecznie, konsekwentnie. Tak jest w piłce, że wygrywa drużyna, która strzeli jedną bramkę więcej. Na 15 minut do końca składna akcja pod bramkągospodarzy dała prowadzenie zawodnikom Błoni, którego do końca już nie oddali.

AP Szczecinek - Błonie Barwice 0:1