Aktualności

Porażka seniorów w Złocieńcu

2017-10-02

NIestety kolejnej porażki doznali nasi seniorzy. Tym razem musieli uznać wyższość Olimpa w Złocieńcu przegrywając 4:2.

Kto był na meczu smiało mógłby powiedzieć że po 20 pierwszych minutach Błonie zdominowały Olimp i nikt nie uwierzyłby w takie zakończenie. Piłka chodziłą jak po sznurku. Było kilka sytuacji, gdzie mogliśmy zdobyć bramki. Jedną z nich był strzał Wojtka Gersztyna, który wczesniej wymanewrował obrońców gospodarzy. Niestety piłka trafiła w poprzeczkę. Kolejne ataki przyniosły bramkę dla Błoni strzeloną przez Łukasza Zbroszczyka. W dalszej części meczu, po starcie piłki w środku pola piłkarze Olimpu doprowadzają do remisu. Kolejne sytuacje pod naszą bramką i kolejne zagrożenia. Brak odważnych decyzji, koncentracji i duzo zabawy. Pozwoliliśmy praktycznie wejść przeciwnikom do bramki. Do przerwy zawodnicy ze Złocieńca strzelają nam drugą bramkę. Po zmianie stron gra trochę się wyrównała, ale znów jeden z ataków gospodarzy i Mariusz Kreft zdaniem sędziego fauluje w polu karnym, przez co arbiter dyktuje rzut karny. Silny strzał ujrzał światło bramki. Po kolejnym zamieszaniu przed naszym polem karnym Olimp zdobywa czwartego gola i w ostatnich sekundach Daniel Buszowiecki ustala wynik meczu na 4:2.

Ogromna szkoda meczu, straconych punktów. Kolejny mecz za tydzień w Barwicach z Mechanikiem Bobolice. Godzina 15 00 zapraszamy