Aktualności

Pierwszy sparing seniorów

2017-07-16

W sobotnie popołudnie pierwszy mecz towarzyski rozegrała drużyna Błoni Barwice w ramach przygotowań do rundy jesiennej. Piłkarze Pawła Drozdowskiego ulegli beniaminkowi IV ligi, Sokołowi Karlino 2-5.

W pierwszej połowie na Stadionie Miejskim w Barwicach padły trzy bramki. Dwie dla Barwiczan, a jedna dla gości. W 6 minucie dobrym dośrodkowaniem Łukasz Zbroszczyk obsłużył Łukasza Rakowskiego, który strzałem z głowy pokonał bramkarza z Karlina. Goście odpowiedzieli po kilkunastu minutach bardzo ładnym uderzeniem z półwoleja. W tej sytuacji Kacper Tomaszewicz był bez szans. Jeszcze przed przerwą za sprawą Wojciecha Gersztyna ekipa trenera Drozdowskiego wyszła na prowadzenie.

W drugiej połowie nastąpiła zmiana bramkarza i miała duży wpływ na wynik meczu. Zespół Błoni w drugiej połowie zagrał nieco słabiej niż w pierwszej i ostatecznie Sokół Karlino wygrał ten mecz 5-2.

W dzisiejszym sparingu żadnych nowych twarzy w naszym zespole nie obserwowaliśmy (oprócz gościnnego występu bramkarza ze szkółki). Może martwić wąska kadra, ale miejmy nadzieje że z kolejnymi sparingami ta sytuacja będzie się poprawiać.