Aktualności

Kolejne ważne zwycięstwo

2017-05-21

Kolejne ważne zwycięstwo seniorów w walce o utrzymanie w 5 lidze. Tym razem podopieczni Pawła Drozdowskiego pokonali 3 drużynę w lidze Mechanika Bobolice 3:2.

Sobotni mecz Barwiczanie rozpoczynają m.in bez Mateusza Kowalczuka, Macieja Kondratowicza czy Dominika Wosia. W 14 minucie zawodnicy Pawła Drozdowskiego znaleźli po raz pierwszy drogę do bramki. Z rzutu rożnego dośrodkował Marek Bernaciak, a wysoko w górę wyskoczył Mariusz Kreft, który ładnym strzałem z głowy pokonał bramkarza gospodarzy. Na prowadzeniu nasza drużyna długo nie była, ponieważ miejscowi doprowadzili do wyrównania w 21 minucie. Z prawej strony dośrodkowuje jeden z pomocników Mechaniaka, do piłki doszedł Arkadiusz Staszkiewicz który minął obrońcę Błoni i celnym strzałem pokonał Kacpra Tomaszewicza. W kolejnych minutach nasi piłkarze mieli doskonałe sytuację do strzelenia golia ale zawodziła niestety skuteczność. Sytuacji sam na sam nie wykorzystali Daniel Buszowiecki i Łukasz Zbroszczyk, natomiast uderzenie Łukasza Mikołajczyka obronił bramkarz. Do przerwy był remis 1-1.

Drugą połowę lepiej zaczynają Boboliczanie. W 56 minucie Tomaszewicza pokonuje Kazimierz Misztal. Zawodnicy Błoni jednak się nie poddali. W 72 minucie Daniel Buszowiecki pokazał się z prawej strony, dograł w pole karne do Łukasza Zbroszczyka, który podanie zamienił na bramkę. W 80 minucie sam Buszowiecki wykończył akcję. Prostopadłe zagranie wykreował Wojciech Gersztyn a Daniel na swojej szybkości minął obrońcę, bramkarza i do pustej bramki skierował futbolówkę. Do końca meczu żadna z drużyn nie potrafiła strzelić już bramki. ]

Mechanik Bobolice - Błonie Barwice 2:3