Aktualności

Grały zespoły młodzieżowe

2018-04-30

Sezon piłkarski w pełni. Nasze zespoły młodzieżowe rozkręcają się. Grają w meczach ligowych, sparingowych a także licznych turniejach.

Juniorzy starsi rozpoczęli od meczu z Gromem Szwecja

Z relacji trenera Łukasza Rakowskiego: "mecz stał na wysokim piłkarsko poziomie, nie zabrakło również dużo twardej walki. Po pierwszej połowie mogliśmy w zupełnie lepszych nastrojach rozpocząć drugą połowę, lecz sędzia nie uznał nam prawidłowo zdobytej bramki. Mimo walki i dużego zaangażowania w drugiej połowie chcąc odrobić stratę jednej bramki zostaliśmy skontrowani na 2:0. Mimo to walka o odrobienie strat trwała do ostatniej sekundy meczu. Dodać można, ze choć nie wywieźliśmy punktów z boiska rywala to cały zespół zaslużyl na pochwałę. Również dwóch nowych zawodników zaprezentowało wysoki poziom zarówno piłkarsko jak i fizycznie nie odpuszczajac żadnej akcji zarówno w grze defensywnej jak i ofensywie .

Grom Szwecja - Błonie Barwice 2:0

W kolejnych meczach drużyna juniorów starszych pokonała Drzewiarza Świerczyna oraz AP Drawsko Pomorskie

Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna 5:0

Błonie Barwice - AP Drawsko Pomorskie 3:2

Podopieczni trenera Mariusza Dziwirskiego rozegrali do tej pory 2 mecze ligowe. Niestety w miejsce drużyn, które wycofały się musieliśmy wstawić pauzę. Zawodnicy wcale nie mają łatwo i przegrane są wysokie, ale z pewnością na uwagę zasługuje fakt, że ta drużyna również za rok będzie grała praktycznie tym samym składem. Wtedy całość może byćbardziej zadawalająca. Ważne, że solidnie trenująna treningach !

Błonie Barwice - AP Reissa Szczecinek 0:10

Orzeł Wałcz - Błonie Barwice 9:2

Drużyna trenerów Grzegorza Tomaszewicz i Łukasza Zbroszczyka gra bardzo duzo spotkań. Zawodnicy biorą udział w meczach ligi Orlika, minimistrzostwach Deichmann oraz lidze młodzika. Duża częstotliwość gry przekłada się na coraz lepszą grę na boisku.

Wyniki spotkań:

Grom Świelino - Błonie Barwice 1:5

Błonie Barwice - AP Reissa Szczecinek 8:2

Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 2:1

Błonie Barwice - Pionier 95 Borne Sulinowo 1:0

Rocznik 2008/2009 trenowany przez Łukasza Rakowskiego i Marka Zielińskiego bierze udział w turniejach ligi Orlik, Żak oraz turniejach towarzyskich. M.in. na zaproszenie Lidera Rychnowy w Dębnicy koło Człuchowa. Udział brało udział 18 zespolow. Wyniki może nie były do końca dobre, ale cały turniej obfitował w wiele atrakcji z których było widać że dzieci wywiozly doświadczenie i wiele uśmiechu na twarzy.