Aktualności

Cenne zwycięstwo seniorów

2017-04-02

1 kwietnia nasi seniorzy nie zrobili nam psikusa i pewnie wywalczyli 3 punkty, wygrywając na własnym boisku ze Spójnią Świdwin 7:0.

Mimo, że spotkały się drużyny zajmujące 15 i 16 miejsce w tabeli to różnica klas była duża. Od samego początku meczu podopieczni Pawła Drozdowskiego rozpoczęli szturm na bramkę gości. Już pierwsza akcja meczu mogła zakończyć się naszym prowadzeniem, ale co się odwlecze, to nie uciecze, mówi stare przysłowie. Pierwszą bramkę ujrzeliśmy w 3 minucie, kiedy to po podaniu Daniela Buszowieckiego Wojtek Gersztyn pokonuje bramkarza Spójni. Chwilę później Łukasz Zbroszczyk dogrywa piłkę do Wojtka a ten podwyższa wynik spotkania. Ten sam duet w 30 minucie sprawia, że na nasze konto wpisana została 3 bramka. Po przerwie na listę strzelców wpisali się Marek Bernaciak, który z okolicy pola karnego przelobował wychodzącego bramkarza Spójni, Mariusz Kreft po bramce z główki, Daniel Buszowiecki oraz Marcin Pieczara.

Na trybunach obecny był znany bramkarz Siergiej Szypowski, który stwierdził, że widać bardzo dobrą rękę trenera Pawłą Drozdowskiego. Widać pomysł na grę i to z pewnością będzie procentować w przyszłości, tym bardziej, że drużyna jest młoda.

Po meczu nasza drużyna przesunęła się w bardzo ciasnej tabeli na miejsce 11, ale różnice punktowe nie są duże. Przed nami kolejne trudne wyzwanie - niedzielny mecz z liderem rozgrywek Sokołem Karlino, ale z pewnością nie pojedziemy tam ze zwieszoną głową. Nasz zespół stać jest powalczyć i na to liczymy.

W trakcie meczu tradycyjnie wśród osób, które kupiły bilety oraz są posiadaczami karty Rodzina Błoni rozlosowane zostały nagrody: kubek, filiżanka oraz szalik Błoni. Zachęcamy bardzo serdecznie do zakupu kart, które upoważniają do wejścia na mecze seniorów na cały 2017 rok oraz zniżki na zakupy u naszych partnerów (Pizzeria Marco w Barwicach, Sklep Filo w Barwicach, Talisman Motor Poland oraz Biuro Rachunkowe Pełny Portfel ze Szczecinka)