Aktualności

3 punkty w Barwicach

2019-05-11

Trzy punkty w sobotę zgarnęła drużyna Błoni Barwice. Podopieczni trenera Pawła Drozdowskiego pokonali na własnym boisku Wiekowiankę Wiekowo 2-1. 

Barwiczanie rozegrali dobry mecz z którego zadowolony był trener Drozdowski. Było to zasłużone zwycięstwo naszej ekipy. Zespół Błoni dobrze operował piłką, grał kombinacyjnie i przede wszystkim przypominał zespół z rundy jesiennej. Druga połowa była lepszą połową w wykonaniu naszych piłkarzy, to w niej nasz zespół strzelił dwie decydujące bramki. W pierwszej połowie więcej okazji mieli przyjezdni, ale dobrze dysponowany Mateusz Kowalczuk wpuścił tylko jednego gola. 

Już w 4 minucie prowadzenie objęli zawodnicy Wiekowianki Wiekowo. Po długim wyrzucie z autu i zamieszaniu w polu karnym Błoni, dobrze spisał się Daniel Sorbian który mocnym uderzeniem wpakował piłkę do siatki. Na odpowiedź naszej drużyny czekaliśmy do 50 minuty. Wtedy to w pole karne dośrodkował Michał Markiewicz, bramkarz wypiąstkował piłkę w pole karne pod nogi Łukasza Mikołajczyka który strzałem praktycznie do pustej bramki dał remis naszej drużynie. Decydującą bramkę w 56 minucie strzelił Wojciech Łaniucha który indywidualnie zakończył akcję celnym uderzeniem z pola karnego. 

Wygrana nad Wiekowianką sprawia raczej już bezpieczną trzecią pozycję w sezonie 2018/19, bo raczej nikt nam tego już nie odbierze. Do drugiego w tabeli Lecha Czaplinek, Barwiczanie tracą 4 punkty. W sobotę w naszym zespole zadebiutował Konrad Bogacz, wychowanek Pogoni Połczyn Zdrój.

Błonie Barwice - Wiekowianka Wiekowo 2-1 (Ł.Mikołajczyk 50', W.Łaniucha 56' - D.Sorbian 4')


Skład Błoni : Mateusz Kowalczuk - Łukasz Zbroszczyk, Adam Kalota, Mariusz Kreft, Hubert Skwarek - Wojciech Łaniucha, Dominik Woś, Mateusz Przybysz, Michał Markiewicz (Konrad Bogacz 88') - Wojciech Gersztyn, Łukasz Mikołajczyk 
Nie grał : Bartosz Krzyżanowski 


Żółte kartki - Błonie - 1 (Mariusz Kreft)
Żółte kartki - Wiekowianka - 3 (Daniel Sorbian, Paweł Gogół, Zbigniew Sobura)

Facebook

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.