Aktualności

Wygrana w Grzmiącej

2019-02-24

W ostatnim meczu kontrolnym przed wznowieniem oficjalnych meczów w rundzie wiosennej zespół Błoni Barwice grał z Zawiszą Grzmiąca. Barwiczanie pokonali rywali 6-3.

Bramki dla naszego zespołu strzelali : Wojciech Gersztyn 2, Łukasz Zbroszczyk 2 oraz Zawodnik Testowany 2. W pierwszej połowie nasz zespół przez pierwsze 20 minut misternie konstruował akcje próbując wejść do bramki rywali, ale jedna z kontr przyniosła prowadzenie Zawiszy. Od tamtego momentu obraz gry zmienił się i gospodarze zaczęli dochodzić do głosu. Byli przede wszystkim skuteczniejsi w ataku i na przerwęschodzili z wynikiem 3:1. Bramkę kontaktową dla Błoni tuż przed przerwą zdobył Wojtek Gersztyn.

W drugiej odsłonie jednak już pełne dowództwo w meczu przejęli nasi piłkarze, którzy strzelili pięć bramek wygrywając ostatecznie 6-3. Gra zespołu jest coraz lepsza i napawa optymizmem przed rundą rewanżową. Cieszy fakt że ostatecznie w drużynie naszej zostaje Mateusz Przybysz.

Skład Błoni : Kacper Tomaszewicz - Łukasz Zbroszczyk, Mariusz Kreft, Mateusz Przybysz, Michał Markiewicz - Wojciech Łaniucha, Dominik Woś, Hubert Skwarek, Dominik Buszowiecki - Wojciech Gersztyn, Daniel Buszowiecki

Ponadto grali : Maciej Nowacki, Bartosz Krzyżanowski, Jakub Stupak, Piotr Pietrusiak, Zawodnik Testowany